Reference a zkušenosti klientů 

Objednat se na masáž !
Zkušenosti a reference klientů

Jsem rád za Vaše ohlasy a zkušenosti, ať jsou kladné, záporné nebo se jedná o připomínky, které k mojí práci máte. Vaše názory jsou pro mě velmi cenným zdrojem a motivací pro zkvalitňování mojí práce i služeb, které Vám nabízím a hodlám nabízet i nadále. Všechno co dělám, dělám pro Vaši spokojenost a co nejlepší zážitky při masážích i návazné terapii

Pokud mi tedy chcete sdělit Vaše názory, můžete psát na email, který najdete v kontaktech. Není v mých silách ukázat zde vše, ale  dovolte, abych zde odcitoval několik vět, které jste mi poslali. 

  

  

9. 8. 2023 - Katka Lucká- Brno

Super masáž a úžasný zážitek pod pyramidou.

 

3. 4. 2023 - Zdeněk Jungman - Brno

Výborá masáž a příjemný zážitek.

 

8. 2. 2023 - Martina Malá - Medlov

Děkuji za příjemný zážitek i díky novému masážnímu lehátku, které je opravdu pohodlné.

 

12. 10. 2022 - Hana Píchová - Brno

Musím ocenit nový zážitek z masáže v úplné tmě, kdy jsem se mohla zcela nerušeně soustředit na pocity vlastního těla.

 

8. 5. 2018 - Kateřina Zíková - Brno

Sice masérna příliš nevyniká luxusem uklizeného prostředí, ale co se týče fyzické a psychické pomoci, jsem nad míru spokojena. Po zdravotní stránce se po masážích u pana Ryzy cítím o mnoho lépe.

 

8. 7. 2016 - Jana Mifková - Kuřim

Děkuji za příjemnou masáž a na víc i psychologickou pomoc.

 

26.11.2014 - Milan Stach

Pana Ryzu jsem si nejprve vygooglil na stránkách masáže Brno a pak jsem mu zavolal. Domluvili jsme první masáž a bylo to uplně v pohodě.

 

26. 5. 2014 - Pavel Kyjovský - Brno

S masáží pana Ryzy jsem vždy spokojen. Má dobře vypracované postupy masáže a je příjemný a milý i jako člověk. Občas člověk při masáži raději mlčí a pan Ryza to respektuje, ale dá se s ním i dobře popovídat o všem možném. Po ajurvédské masáži jsem vždy odpočatý a mám příjemný pocit.

 

12. 3. 2014 - Iveta Novotná - Rosice

Chodím na masáže pravidelně a ráda. Pan Ryza je jeden z nejlepších masérů, jaké jsem kdy potkala, jen kdyby trvala masáž déle. To je snad jediná výhrada, kterou mám. Ale je to spíš asi tím, že to tak rychle uteče.

 

29. 1. 2014 - Stanislava Kučerová - Ivanovice na Hané

Mám to sice trochu z ruky, ale jezdím do Brna pracovně, takže se tam sem tam i dostanu. Chtěla bych Dušanovi poděkovat za světlé chvilky při masáži. Vždycky je to moc příjemný. Chodím jednou za 14 dní a jsem fakt spokojená. Nejsem už nejmladší a v minulém roce jsem prodělala náhradu kolenního kloubu. Naštěstí to není při ajurvédské masáži problém, protože je fakt citlivě prováděná. Ayurvéda je prostě zajímavá.

 

12. 12. 2013 - Karolína Machačová - Brno Bohunice

Před časem mi kamarádka poradila, abych zašla s bolavými zády na masáž k panu Ryzovi. Ona tam chodí už dlouho a je spokojená. Mně se masáž také líbila a tak ji můžu jen doporučit. Teda ne ji, ale spíš pana Ryzu, protože je to prostě rukama.

 

12.6.2013 - Filip Žďárský - Brno

Ajurvédská masáž BrnoJako není to úplně levná masáž, to je fakt, ale byl jsem spokojenej. Přestaly mě pak bolet záda a úplně mi povolila zablokovaná plotýnka. To teda ne hned, ale až po pár masážích, ale hlavně že si dala říct. Naštěstí pan Ryza poskytuje slevy na masírování pravidelným klientům.

 

28. 12. 2012 - Michaela Stará - Modřice

Díky panu Ryzovi za to, že mě vzal i mezi svátky. Velmi mě rozbolela záda. Nejspíš to bylo po předvánočním uklízení a nemohla jsem se skoro ani hnout. Naštěstí masáž pomohla.